Αίτημα για διανομή tablets

Αγαπητοί γονείς,

Έπειτα από σχετική ενημέρωση που είχαμε από το Τμήμα Παιδείας Γλυφάδας, θα διανεμηθούν δωρεάν 200 tablets σε μαθητές/τριες των σχολικών μονάδων του Δήμου (Δημοτικά, Γυμνάσια, Λύκεια), που έχουν πραγματική ανάγκη και καμία πρόσβαση στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση.

Για τον παραπάνω σκοπό όσοι γονείς επιθυμείτε και δεν το έχετε πράξει ήδη, παρακαλώ όπως επικοινωνήσετε τηλεφωνικά με το σχολείο μας ή να αποστείλετε e-mail στο 11ο Δημοτικό Σχολείο Γλυφάδας με θέμα : «ΔΙΑΝΟΜΗ TABLETS» έως την Τρίτη 7 Απριλίου και ώρα 12.30 μ.μ., ώστε να καταγραφεί το αίτημά σας για παροχή tablet.

Στη συνέχεια, θα ενημερώσω σχετικά τον Δήμο Γλυφάδας.

Θα έχετε υπόψη σας ότι επειδή η χορηγός εταιρεία θα τα διανείμει με δελτία αποστολής – παραλαβής, θα είναι απαραίτητο να πληροφορήσω για το ονοματεπώνυμο του αιτούντος γονέα – κηδεμόνα, διεύθυνση και κινητό τηλέφωνο το Τμήμα Παιδείας του Δήμου Γλυφάδας.

Ευχαριστώ

Η Διευθύντρια του σχολείου